Media: Acquia DAM (8.x-1.36) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
