Media: Acquia DAM (8.x-1.37) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
