Media: Acquia DAM (8.x-1.37) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Filename
os: Файлы ном
