Media: Acquia DAM (8.x-1.38) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
