Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: File
be: Файл

en: Filename
be: Назва файла

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Date created
be: Дата стварэння
