Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: File
el: Αρχείο

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Folder ID
el: Αναγνωριστικός αριθμός Φακέλου
