Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է
