Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: File
lv: Fails

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Date created
lv: Izveidošanas datums
