Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Date created
sl: Datum nastanka
