Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது
