Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Version
tr: Sürüm

en: File
tr: Dosya

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi
