Media: Acquia DAM (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Version
vi: Phiên bản

en: File
vi: Tập tin

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Date created
vi: Ngày tạo
