Media: Acquia DAM (8.x-1.43) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Password
bs: Lozinka

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
