Media AV Portal (2.1.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Original image
ms: Imej asal

en: pixels
ms: piksel

en: Maximum height
ms: Ketinggian maksimum

en: Maximum width
ms: Kelebaran maksimum

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
