Media AV Portal (2.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Original image
sv: Originalbild

en: pixels
sv: pixlar

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Resource title
sv: Resurstitel

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar

en: Cache maximum age
sv: Äldsta ålder på cache
