Media AV Portal (2.1.1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: pixels
az: piksellər

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Resource title
az: Resurs adı

en: @path is not a valid path.
az: @path etibarlı yol deyil.

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Responsive image style: @responsive_image_style
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu seçin.

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin

en: Cache maximum age
az: Keşin maksimum yaşı

en: URI of thumbnail storage directory
az: Miniatür saxlama kataloqunun URI-si

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
az: Maksimum ölçü: %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
az: Maksimum eni: %max_width piksel

en: Maximum height: %max_height pixels
az: Maksimum hündürlük: %max_height piksel

en: Thumbnails location
az: Miniatürlərin yeri

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
az: Yerli istifadə üçün miniatürlər provayderdən götürüləcək. Bu, onların yerləşdiriləcəyi kataloqun URI-dir.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
az: oEmbed mediası üçün @dir miniatür təyinat kataloqunu hazırlamaq mümkün olmadı.
