Media AV Portal (2.1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Original image
id: Gambar asli

en: pixels
id: piksel

en: Maximum height
id: Tinggi maksimum

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style

en: Resource title
id: Judul sumber daya

en: @path is not a valid path.
id: @path bukan jalur yang valid.

en: Responsive image style
id: Gaya gambar yang responsif

en: Responsive image style: @responsive_image_style
id: Gaya gambar responsif: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
id: Pilih gaya gambar yang responsif.

en: Configure Responsive Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar Responsif

en: Cache maximum age
id: Usia maksimum cache
