Media AV Portal (2.1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
