Media AV Portal (8.x-1.0-beta10) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: pixels
ca: píxels

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva

en: Cache maximum age
ca: Edat màxima de la memòria cau
