Media AV Portal (8.x-1.0-beta11) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Maximum height
vi: Chiều cao tối đa

en: Maximum width
vi: Chiều rộng tối đa

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
