Media AV Portal (8.x-1.0-beta12) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Maximum height
el: Μέγιστο ύψος

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων
