Media AV Portal (8.x-1.0-beta12) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: pixels
sk: pixelov

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
