Media AV Portal (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: pixels
hy: փիքսել

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
