Media AV Portal (8.x-1.0-beta7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Media
fa: رسانه

en: pixels
fa: پیکسل

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
