Media AV Portal (8.x-1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: pixels
oc: pixèls

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
