Media AV Portal (8.x-1.11) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: pixels
be: пікселі

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
