Media AV Portal (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: pixels
he: פיקסלים

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
