Media AV Portal (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: pixels
et: pikslit

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Resource title
et: Ressursi pealkiri

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
et: Vali kohanduva pildi stiil.

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile

en: Cache maximum age
et: Maksimaalne vahemälu eluiga

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
et: Pisipildi kataloogi @dir loomine oEmbed meedia elementide jaoks ebaõnnestus.
