Media AV Portal (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Original image
eu: Irudi originala

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
