Media AV Portal (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Media
hi: मीडिया

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Maximum height
hi: अधिकतम ऊंचाई

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
