Media AV Portal (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Resource title
pl: Tytuł zasobu

en: @path is not a valid path.
pl: @path nie jest prawidłową ścieżką.

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pl: Styl responsywnego obrazu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
pl: Wybierz styl responsywnego obrazu.

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów

en: Cache maximum age
pl: Maksymalny okres ważności pamięci podręcznej

en: URI of thumbnail storage directory
pl: Adres URI katalogu miejsca przechowywania miniaturki

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
pl: Maksymalny rozmiar: %max_width x %max_height pikseli

en: Maximum width: %max_width pixels
pl: Maksymalna szerokość: %max_width pikseli

en: Maximum height: %max_height pixels
pl: Maksymalna wysokość: %max_height pikseli

en: Local URI of the thumbnail
pl: Lokalny adres URI miniaturki

en: Thumbnails location
pl: Lokalizacja miniaturki

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
pl: Jest to adres URI katalogu, w którym zostaną umieszczone miniaturki pobrane od dostawcy i wykorzystane do użytku lokalnego.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
pl: Nie można przygotować katalogu docelowego miniaturki @dir przeznaczonego dla mediów oEmbed.
