Media AV Portal (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: pixels
fi: pikseliä

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
fi: Valitse responsiivisen kuvan tyyli.
