Media AV Portal (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: pixels
hr: piksela

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
