Media AV Portal (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: pixels
lt: pikseliai

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
