Media AV Portal (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Original image
it: Immagine originale

en: pixels
it: pixel

en: Maximum height
it: Altezza massima

en: Maximum width
it: Larghezza massima

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Responsive image style
it: Stile immagine responsive

en: Responsive image style: @responsive_image_style
it: Stile immagine responsive: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
it: Selezionare uno stile di immagine responsive.

en: Configure Responsive Image Styles
it: Configurazione stili immagine responsive

en: Cache maximum age
it: Età massima della cache
