Media AV Portal (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: pixels
cs: pixelů

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
