Media AV Portal (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: pixels
lv: pikseļi

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
