Media Bulk Download (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Plugin
ca: Connector

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Module dependencies
ca: Dependències del mòdul

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Action ID
ca: ID de l'acció
