Media Bulk Download (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Label
cs: Popisek

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Module dependencies
cs: Závislosti modulů

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Action ID
cs: Identifikátor akce
