Media Bulk Download (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Entity type
da: Entity-type

en: Module dependencies
da: Modulafhængigheder

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Action ID
da: Handlings-ID
