Media Bulk Download (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Media
de: Medien

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Module dependencies
de: Modul-Abhängigkeiten

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: Action ID
de: Aktions-ID
