Media Bulk Download (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Label
it: Etichetta

en: Configuration
it: Configurazione

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Module dependencies
it: Dipendenze modulo

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Action ID
it: ID Azione
