Media Bulk Download (1.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Label
lt: Etiketė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Module dependencies
lt: Modulio priklausomybės

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Action ID
lt: Veiksmo ID
