Media Bulk Download (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Module dependencies
pl: Zależności modułu

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Action ID
pl: ID akcji
