Media Bulk Download (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Label
sr: Ознака

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Module dependencies
sr: Зависности модула

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
