Media Bulk Download (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Module dependencies
am: ሞዱል ጥገኛዎች

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
