Media Bulk Download (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Label
ar: التسمية

en: Media
ar: وسائط

en: Configuration
ar: الضبط

en: Plugin
ar: ملحق (Plugin)

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Module dependencies
ar: متطلبات الوحدة

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Action ID
ar: اجراءات المعرف
