Media Bulk Download (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Module dependencies
az: Modulun asılılıqları

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Action ID
az: Fəaliyyət ID
