Media Bulk Download (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Label
be: Подпіс

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Module dependencies
be: Залежнасці модулей

en: Dependencies
be: Залежнасці
