Media Bulk Download (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
